AKTILIT FORMUŁA SKONCENTROWANA NA SUKCES – 100% naturalny produkt 

AKTILIT To suplement dla koni różnych ras i w różnym wieku wytwarzany na bazie ekstraktu ze słonecznika. SŁONECZNIK a zatem i AKTILIT, stanowi całkowicie naturalny surowiec, a powstały w wyniku jego tłoczenia produkt ma atrakcyjny dla koni smak i zapach. Jest ponadto naturalnym źródłem niezwykle cennych soli mineralnych, węglowodanów i aminokwasów. AKTILIT Complex i Sport zawierają mikro i makro elementy, występujące w postaci związków chelatowych, które są bardzo dobrze przyswajane przez organizm konia. Suplement diety AKTILIT jest wykonany z naturalnych składników nie zawiera antybiotyków, stymulatorów wzrostu, GMO, hormonów i środków pobudzających. Nie stwierdzono przeciwwskazań do stosowania u wszystkich typów koni.

Jako naturalny przeciwutleniacz AKTILIT przedłuży karierę TWOJEGO konia.

 • AKTILIT zawiera mikro i makro elementy występujące w postaci związków chelatowych, które są najefektywniej wchłaniane przez organizm konia.
 • Podczas  pracy , szkolenia czy treningu ze względu na zawartość kwasu chlorogenowego – naturalnego metabolitu tłuszczu – AKTILIT ułatwia szybkie doprowadzenie konia do pełnej kondycji fizycznej.
 • Obecność niezbędnych aminokwasów
  pozwala skutecznie wzmacniać tkankę mięśniową oraz kontrolować rozwój masy mięśniowej.
 • Dodatek AKTILIT pozytywnie wpływa na ogólny obraz morfologiczny krwi
  poprzez zwiększenie stężenia hemoglobiny będącej następstwem wzrostu zawartości aktywnego żelaza.
 • Wysoka zawartość biotyny i siarki organicznej
  poprawia stan okrywy włosowej (sierści) i kopyt i oraz utrzymuje je w dobrej kondycji. Poprawia także wytrzymałość i elastyczność ścięgien i więzadeł.
 • Obserwowana jest poprawa apetytu u koni „niejadków” oraz
  stabilizacja równowagi wodno-elektrolitowej i bilansu energetycznego.
 • AKTILIT przyspiesza dojrzewanie pęcherzyków jajnikowych klaczy,
  zmniejsza ryzyko powikłań u klaczy źrebnych oraz zwiększa ich laktację.
 • Naturalny prebiotyk! – poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego,
  zmniejsza ryzyko występowania chorób żołądka i kolek, normalizuje pracę wątroby i wydzielanie enzymów trawiennych, przywraca prawidłową mikroflorę jelitową.
 • Posiada lekkie działanie moczopędne,
  obniża ryzyko powstawania kamieni nerkowych.
 • AKTILIT idealnie sprawdza się u źrebiat i seniorów jako uzupełnienie niezbędnych składników odżywczych
 • Przeciwdziała stresowi i depresji, dzięki obecności dobrze przyswajalnych soli magnezu.
 •  Posiada lekkie działanie wyciszające
  pozytywnie wpływa na chęć koni do pracy i udziału w zawodach

Suplement diety AKTILIT jest źródłem naturalnych witamin, związków mineralnych i aminokwasów oddziaływujących wyjątkowo korzystnie na organizm konia. Podczas intensywnej pracy, szczytów aktywności i zawodów AKTILIT normalizuje równowagę elektrolitową i bilans energetyczny, utrzymuje i poprawia apetyt dodatkowo może pozytywnie wpłynąć na ogólny obraz krwi poprzez zwiększenie poziomu hemoglobiny ze względu na zawartość aktywnego biologicznego żelaza.

Aktilit przeznaczony jest dla koni w celu poprawy metabolizmu, budowy tkanki mięśniowej, przywrócenia mikroflory jelitowej, zwiększenia wytrzymałości i elastyczności ścięgien i więzadeł, oraz jako środek immunomodulujący,

ZADBAJ O ZDROWIE SWOJEGO KONIA !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here