Martyna Grobelny i Frida

 

Za nami drugie po przerwie zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży. Na starcie w Stadzie Ogierów w Bogusławicach gotowość do startu zgłosiło blisko 190 koni.

Mimo przerwanych w piątek zawodów z powodu ulewy , szybka interwencja straży pożarnej pozwoliła na kontynuacje zawodów. I tak niedzielę zaczęliśmy od finału świeżo powstałej grupy A0, którą wygrał Stanisław Woźniak i dobrze wszystkim znany Jary.

Stanisław Woźniak i Jary

Drugie miejsca zajęła Matylda Grobelny i Frida a trzecie miejsce Maria Wierucka i Igiełka. W grupie A1 triumfowała Nel Skotarczak , która w kapitalnym czasie pokonała rozgrywkę ustawioną przez gospodarza toru Pana Stanisława Helaka. Drugie miejsce zajęła Zosia Wierucka , która od pewnego czasu dosiada niezwykle szybkiej i zwinnej Ruby a trzecie miejsce wywalczył Radosław Kierznowski i Cajero.

Nel Skotarczak i Pasjonata Parys

Najliczniejszy finał grupy A2 po pięknej jeździe w rozgrywce wygrała Kornelia Jurasz i Rolex 2 , drugie miejsce zajęła Małgorzata Babczyńska i Jagienka a trzecie Nel Skotarczak i powracający do formy Wiking PP. Finał grupy C wygrała ciesząca się ostatnio dobrą formą Jagoda Kierznowska i Nando Super drugie miejsce zajęła Zofia Sondej i Maks a trzecie Marianna Dunajska i Pasja. Finał grupy D-bis wygrała Luna Kowalonek i Borsalino z KJ ABAKUS Kaczyna drugie miejsce zajęła Julia Ganowska i Nandina a trzecie Lena Róża Rybak-Massalska z KJ Ponylandia Wojciechowice .

Weronika Sobura i Róża

Cieszą dobre przejazdy zawodników w Grand Prix D/E gdzie wygrała Nadia Ambroziak, która  parkur podstawowy pokonała bezbłędnie drugie miejsce zajęła Dagmara Poleszak i Hazelhorst’s Diamo a trzecie Emilia Pietrzak i Testarossa.

Kategoria Dzieci II zawodnicy od 12 do 14 lat pierwsza była

Olaf Rynowiecki i Efron

Natalia Urbańska druga Nell Sówka a trzecia Ola Kasprzyszak i Bastylia . Grand Prix Dzieci I wygrała Oliwia Ostrowska i Diament a drugie miejsce zajął Olaf Rynowiecki i Efron.

W Rundzie Juniorskiej wystartowała jedynie Emilia Pietrzak na Sephora MZ , która parkur o wysokości 130/135 cm pokonała bezbłędnie! Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników , trenerów , luzaków i rodziców! Następny młodzieżowy przystanek Budzistowo i Hipodrom Sopot!

 

 

Jagoda Kierznowska i Nando Super
Dagmara Poleszak i Hazelhorst’s Diamo
Kornelia Jurasz i Rolex2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here