fot. FB Abakus Kaczyna

Dzisiaj zakończyły się ostatnie eliminacje do OOM w skokach dla Regionu Wielkopolskiego (województwa Dolnośląskie, Lubuskie ,Zachodnio-Pomorskie i Wielkopolskie) i Regionu  Mazowieckiego (województwa Łódzkie, Lubelskie, Podlaskie i Mazowieckie).

W Wielkiej Lipie (region Wielkopolska) w kategorii kucy zwyciężyła Luna Kowalonek na Borsalino, a zwycięzcą w kategorii dużych koni została Natalia Sydow na Luigi.

Zawodnicy z regionu Mazowieckiego rywalizowali w Ośrodku Jeździeckim Fidelius koło Lublina. Najlepszą parą w kategorii kucy okazał się Hubert Aniołek i Oliwer , a w dużych koniach Roksana Naumiuk na Al Avar.

Według Regulaminu OOM do finału OOM w skokach zostaną zakwalifikowanych  70 par. Procent przyznawanych miejsc dla poszczególnych regionów obliczany będzie na podstawie liczby par, które ukończyły eliminacje w danym regionie w stosunku do liczby par, które ukończyły eliminacje we wszystkich regionach. Podobnie będzie obliczany stosunek dużych koni do kuców. Niebawem poznamy listę zawodników zakwalifikowanych do Finału OOM.

Natalia Sydow fot. FB Pani Agnieszka-Bogucka-Sydow

Finał OOM we wrześniu , natomiast miejsce jeszcze nie jest znane. Na stronie PZJ można przeczytać: „Jak tylko Ministerstwo Sportu przekaże informacje o warunkach finansowych organizacji zawodów finałowych ogłoszony zostanie konkurs na organizatora Finałów”.

Wyniki  Wielka  Lipa

Wyniki Fidelius

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here