Już za trzy dni w pierwszy weekend sierpnia  po raz drugi na terenie   EquiClub Zamłyniec, rozegrane zostaną  regionalne zawody w skokach przez przeszkody Summer Show 2019. Ośrodek położony jest w  bardzo urokliwym miejscu nad Jeziorem Zagłębocze. Miejsce to powstało dzięki połączeniu wspólnej pasji Ilony i Marka , którzy porzucili kariery w branży finansowej dla realizowania pasji związanej z końmi, przeprowadzając się z Tokio do Zamłyńca.

W tym roku do zawodów zgłoszonych jest 143 konie, a więc dwukrotnie więcej niż w zeszłym roku. Konkursy rozegrane zostaną na wysokościach od 60 do 130 cm. We wszystkich konkursach na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i  puchary ufundowane przez firmę VENDA Usługi Gastronomiczne oraz flot’s sponsorowane przez Gabinety Lekarskie Neurocentrum.

Pula nagród w  tegorocznym EquiClub Zamłyniec Summer Show 2019  wynosi 20 tysięcy złotych.

Niedzielny konkurs  Grand Prix rozegrany zostanie o Puchar firmy STS OSUCHY, ponadto  Firma Smulders ufundowała dla zwycięskich koni piękne derki. Pozostali sponsorzy to Salon Koński Świat Łomianki, sklep Jeździeckie.pl, sklep Decathlon Lublin Węglin, marka Art et Cheval, firma „K&K” Kazimierz Kloc Dystrybucja Pasz, marka Horse Biju, marka Ater Equo oraz sklep Tackshop.pl. Będzie można zakupić również produkty marki Black Carrot oraz suplementy firmy Green Horse. Imprezę wsparli także: producent suplementów Podkowa, pracownia haftów MANKU, producent blach dachowych Mar-Jola, firma Stampol Trade oraz firma Chusteczki Czysty.

Ta impreza to nie tylko rywalizacja sportowa. Na uczestników będzie czekała również wioska ze strefami relaksu, pysznym jedzeniem i nietuzinkowymi sklepami.Podczas zawodów będzie można skorzystać z darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych prowadzonych przez Activae Equus – fizjoterapia koni.

A dla najmłodszych uczestników  zawodów przygotowana jest niespodzianka . Dzięki uprzejmości sklepu jeździeckiego TackShop.pl najmłodszy uczestnik i najmłodsza uczestniczka zawodów otrzymają w prezencie po czapraku luksusowej marki PS of Sweden.

EquiClub Zamłyniec  to wyjątkowe miejsce z fantastyczną atmosferą i cudownymi gospodarzami . Dzięki ich pasji, poświęceniu i olbrzymiemu zaangażowaniu i pomimo wielu przeciwnościom udało im się zorganizować jedną, jak nie jedyną, tak dużą  imprezę jeździecką w woj. Lubelskim.

Kto jeszcze nie ma planów na najbliższy weekend  niech się pakuje i przyjeżdża do Zamłyńca, a Ci co plan mają powinni go zmienić i też przyjechać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here