W miniony weekend w Centrum Jeździeckim Stadion w Kielcach rozegrane zostały Regionalne Zawody w skokach przez przeszkody. Debiutująca w roli organizatora firma Horsepack stanęła na wysokości zadania i  zapewniła wszystkim uczestnikom doskonale warunki do rywalizacji sportowej i fajną zabawę. Pomimo kapryśnej aury i czasami dość niesprzyjających warunków atmosferycznych zawody przebiegły bardzo sprawnie i w fajnej atmosferze. Cieszy bardzo duże zainteresowanie tą imprezą wśród zawodników z poza województwa świętokrzyskiego  , którzy w najwyższych konkursach plasowali się na czołowych miejscach.  Brawo dla organizatorów za tak liczne grono sponsorów, dzięki którym nagrody w poszczególnych konkursach były bardzo atrakcyjne.

Zwycięzcą konkursu kl. C w sobotę został Jakub Kubiak na Baco z KJ SO Łąck, a w niedzielnym konkursie  kl. C zwyciężył Rafał Walaszek na Sakramento Progres z OJK Pod Dębami.

W imieniu organizatorów serdeczne podziękowania dla sponsorów zawodów , sędziów, gospodarza parkuru i jego  dzielnej ekipy , Restauracji Cztery Konie,  osób odpowiedzialnych za biuro zawodów i oprawę muzyczną . A przede wszystkim ogromne podziękowania  dla wszystkich zawodników , bez których te zawody by się nie odbyły,  szczególnie za to , że w obecnej sytuacji związanej z wirusem EVA  dojechali w całym składzie.

galeria część 1.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here