Już za tydzień najmłodsi zawodnicy z kraju spotkają się w KJ Osadkowski Jakubowice, gdzie walczyć będą o medale Mistrzostw Polski. Oprócz emocji , które dostarczać będą zmagania na parkurach organizatorzy wpadli na świetny pomysł urozmaicenia wieczorów . Po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Polski Hobby Horse , gdzie zawodnicy skakać będą przez przeszkody tym razem na nogach. Zapraszamy do wspólnej zabawy !

Program zawodów:

Czwartek: godziny wieczorne ok.19:00 – miejsce i godzina uzależnione od liczby zgłoszeń́

Piątek: Wielki Finał – godz. 19:00 Taras Restauracja Jakubus 27.08.2020

Eliminacje w poszczególnych kategoriach wiekowych,

Grupa A (wiek 8-9 lat) wys. 50 cm

Grupa B ( wiek 10-11 lat) wys. 60 cm

Grupa C (wiek 12-13 lat) wys.70 cm

Grupa D (wiek 14-16 lat) wys. 80 cm

Konkurs eliminacyjny- dwóch zawodników startuje równolegle na dwóch jednakowych torach przeszkód. Zwycięzca jednej rundy przechodzi do kolejnej, aż do wyłonienia 4 finalistów. Zrzutka to 4 pkt karne, zwycięża ten kto pierwszy dobiegnie do mety z mniejszą liczbą punktów karnych.

28.08.2020 konkurs Sztafet Sponsorskich – jedna drużyna to 4 uczestników finalistów z eliminacji (po 1 uczestniku z każdej kat. wiekowej). Do pokonania mają parkur o wysokości 50cm, przekazując sobie Hobby Horse pomiędzy przejazdami. O zwycięstwie drużyny decyduje łączny czas przebiegu 4 uczestników

Zgłoszenia wyłącznie przez panel zawodykonne.com – panel będzie czynny w dniach 24-26.08 -Rodzic lub opiekun musi wyrazić pisemną zgodę na udział w zawodach –Każdy z uczestników musi posiadać rękawiczki .

Już za 6 dni widzimy się w Jakubowicach! Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here