Zakończyły się HZO DiM w Lesznie . Były to ostatnie zawody halowe przed HPP , który również odbędzie się w Lesznie to też frekwencja dopisała – zgłoszonych było 178 koni. W niedzielnych finałach jak zwykle pełno emocji . Najbardziej obsadzone były grupy A1 i A2 .

W A1 wystartowało 33 konie ukończyły 28 , a do rozgrywki zakwalifikowało się 24 pary. Wygrała Julia Ganowska na niedoścignionym Pasjonata Parys z KJ Ranczo Kołata , uzyskując czas w rozgrywce 22, 67 s.

W finale grupy A2 najkrótszy czas w rozgrywce uzyskała również zawodniczka KJ Ranczo Kołata Maria Michalska na Pasjonata Amigo, a w konkursie tym wystartowało 41 koni , ukończyło 32.

W finale grupy C wystartowało 12 koni , 8 ukończył a najlepsza okazała się Zuzanna Szeszuła na Brave Heart z KJ Podkowa Gruszczyn, która pokonała parcour w rozgrywce bezbłędnie  iw najkrótszym czasie 25,74 s.

W D-Bis zmagało się 13 par, a 12 ukończyło najszybsza okazała się Joanna Zawadka z KJ Picador Dziuplina dosiadająca  Bossa jednego z najbardziej doświadczonych kucy , które można oglądać na zawodach.

Grand Prix Di E wygrała Agata Derda na Kosmie, która jako jedyna parcour podstawowy pokonała bezbłędnie – wystartowało 8 koni ukończyło 6.

Finał Dzieci II wygrała Kornelia Smura na Grupo Promo Viox W. z KS Jumping Events, która uzyskała w rozgrywce czas 32,64 s. . Po zwycięstwo w finale  Dzieci I  sięgnęła  Marta Konarska na Lili Marlene z KJ Podkowa Gruszczyn, .

Oliwia Płatek i Tik Tak z KKJ zwyciężyli w Finale Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej, pokonując parcour jako jedyni bez punktów karnych.

A już za 11 dni w Lesznie Halowy Puchar Polski  Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here