Tola Wawrzkiewicz i Isgaar fot. FB Kaja Koczurowska -Wawrzkiewicz

W Kwiekach w  miniony weekend rozegrano Mistrzostwa Polski Północnej w skokach przez przeszkody. W kategorii Młodzicy najlepsza okazała się Tola Wawrzkiewicza na Halnym  zdobywając tym samym tytuł Mistrz Polski Północnej w tej kategorii , drugie miejsce zajęła Zofia Pakur na Cennej , a na trzeciej pozycji uplasowała się Maja Szukalska na G’Medyk.  W kategorii Juniorzy Młodsi tytuł Mistrza wywalczyła Lena Falkiewicz na Jacodi’s Anja’s Alena, druga była Pauilna Pellowska na Jowiszu, a trzecia Tola Wawrzkiewicz na Isgaar.

 

 

Paulina Słoniec fot. FB Anna Słoniec

W tym samym czasie w KJ Preria Wikowice odbyły się Mistrzostwa Śląska w skokach przez przeszkody. W kategorii Kuce I – 70 cm  zwyciężyła Maja Kliś  na Klarze , tytuł I-wice Mistrza przypadł  Paulinie Słoniec na  Wendy, a trzecia na podium stanęła Martyna Grobelny na  El-Willow Michael.

Mistrzynie Śląska w Kategorii Kuce I fot. Kasia Grobelny

W kategorii Kuce II – 90 cm pierwsze miejsce zajęła  Alicja Kosmol na Nihet, druga była srebrna medalistka w kategorii kuce I Paulina Słoniec na Anapon Moonlihgt Dancer i trzecia Janina Zielińska i Quabrel De L’etape.

 

Serdecznie gratulujemy nowym Mistrzom !!!

A już po jutrze rozpoczynają się ZO DiM w Lesznie będące ostatnią kwalifikacją ( dla tych, którzy jeszcze jej nie mają ) do PP I MP w Jakubowicach. Trzymamy za Wszystkich kciuki !!!!!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here