Ranking Cavaliada kwalifikacje 2018/2019

Kategoria Mini

Miejsce Zawodnik Klub I kwal II kwal III kwal IV kwal V kwal VI kwal Razem
Jakubowice Poczernin Leszno Wolica Jaszkowo Michałowice
1 Głowacz Natalia (2008) KJ Liljówka Stęszewko 10 20 17 20 57
2 Ufnal Martyna (2007) KJ Hippica Polonia 12 17 20 15 52
3 Sówka Nell (2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,88 17 11 15 17 49
4 Skotarczak Nel (2009) KJ Podkowa Gruszczyn 15 11 11 9 8 20 46
5 Piontek Barbara (2008) Pony Jumping Team 20 15 10 45
6 Szrajer Matylda (2008) Kielecki Klub Jeździecki 7,5 13 15 13 41
7 Kołacka Lena (2008) KJ Sokół Damasławek 17 9 13 7 5 39
8 Dańczak Michalina (2007) Stowarzyszenie R&S Stables 1,88 12 6 12 11 35
9 Rynowiecka Pola (2008) KJ Olmet 9 13 12 34
10 Kóska Jolanta (2008) KJ Agro-Handel Śrem 7,5 10 12 11 10 33
11 Ryciak Wiktoria (2008) Sopocki Klub Jeździecki 20 20
12 Aniołek Hubert (2007) bpk 5 2 13 20
13 Bigaj Irena (2009) KS Faruk 1,88 3 8 9 20
14 Ferenc Kinga (2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 7 4 9 2 20
15 Pawłowska Kornelia (2007) bpk 1 8 6 6 20
16 Rembelińska Wiktoria (2009) KJ Wiktorowo 13 6 19
17 Biela Berenika (2008) CH Jaszkowo 17 17
18 Śliwiński Antoni (2008) KJ Podkowa Gruszczyn 1,88 15 16,88
19 Benska Antonina (2009) KJ Metpol 10 3 3 3 16
20 Perek Judyta (2007) Posadowskie TJ 12 1 1 14
21 Dąbrowska Agata (2008) KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego 6 8 14
22 Stein Hanna (2008) Pony Jumping Team 4 3 4 4 12
23 Ganowska Julia (2008) KJ Ranczo Kołata 11 11
24 Sawicka Paulina (2007) SJ Baborówko 10 10
25 Stasiak Agata (2009) KJ Stajnia Bukowiec 9 9
26 Kręgielska Natalia (2009) Łódzki Klub Jeździecki 1,88 7 8,88
26 Nowicka Oliwia (2007) Klub Sportowy Podkowa 1,88 7 8,88
28 Voigt Liliana (2009) KJK Szary Michałowice 8 8
29 Kierznowska Jagoda (2007) KJ Sokół Damasławek 7 7
30 Mostkova Klara (2009) CZE 6 6
31 Poprawa Alicja (2009) Stowarzyszenie R&S Stables 1 5 6
32 Janiszewska Lena (2009) Stowarzyszenie R&S Stables 5 5
32 Humplik Vaclav (2009) CZE 5 5
34 Humplikova Anna (2009) CZE 4 4
35 Sawicka Lena (2008) Stajnia Goplana 2 2
35 Naumiuk Kornelia (2009) bpk 2 2
35 Sokalska Nina (2007) St. KJ Profit Orzesze 2 2
38 Pliem-Perka Martyna (2009) JKS Salio 1,88 1,88
38 Sierakowska Michalina (2007) Stowarzyszenie R&S Stables 1,88 1,88

 

Kategoria Midi

Miejsce Zawodnik Klub I kwal II kwal III kwal IV kwal V kwal VI kwal Razem
Jakubowice Poczernin Leszno Wolica Jaszkowo Michałowice
1 Kiełczewska Maria (2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 8,5 9 1 13 17 20 50
2 Dubiniak Michał (2007) JKS Jaroszówka 8,5 12 20 17 49
3 Ćwik Zofia (2007) Pałucki Klub Jeździecki 20 17 12 49
4 Pięta Julia (2007) JUKS Abakus Kaczyna 6,5 17 20 5 11 48
5 Śliwiński Antoni (2008) KJ Podkowa Gruszczyn 17 6 15 15 15 47
6 Michalska Maria (2007) KJ Ranczo Kołata 11 2 4 6 13 15 39
7 Sówka Nell (2008) KJ Podkowa Gruszczyn 5 11 20 2 7 38
8 Brzeska Blanka (2007) KJ Dilmar Kobylarnia 10 17 7 34
9 Ferenc Kinga (2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 2,5 12 9 13 34
10 Kopacz Antonina (2008) KJ Aromer Józefin 10 13 9 3 32
11 Ufnal Martyna (2007) KJ Hippica Polonia 6,5 10 11 6 27,5
12 Trelińska Amelia (2007) KJ Dworek Okuniew 1 15 4 8 1 27
13 Jackowiak Marcelina (2007) St. KJ Gronówka 20 6 26
14 Von Mauberg Wiktoria (2007) KJ Wiktorowo 15 9 24
15 Piontek Barbara (2008) Pony Jumping Team 12 8 20
16 Bigaj Irena (2009) KS Faruk 5 5 10 5 20
17 Pszowski Kevin (2008) KJ Metpol 7 9 2 18
18 Nawrocka Roksana (2008) Stowarzyszenie Agro-Aves 8 8 16
19 Drobny Maja (2007) Ciekociński KJ Bonanza 2,5 11 2 15,5
20 Pawłowska Irena (2007) bpk 3 12 15
21 Perek Judyta (2007) Posadowskie TJ 12 1 13
21 Ruzickowa Katerina (2007) CZE 13 13
21 Karnabal Maria (2007) KJ Podkowa Gruszczyn 13 13
24 Janiszewska Lena (2009) Sowarzyszenie R&S Stables 7 2 3 12
25 Skotarczak Nel (2009) KJ Podkowa Gruszczyn 11 11
25 Bohdan Julia (2007) KJ Liljówka Stęszewko 7 1 3 11
27 Biel Zofia (2008) WLKS Krakus Swoszowice 10 10
27 Kierznowska Jagoda (2007) KJ Sokół Damasławek 10 10
29 Trelińska Amelia (2007) Kielecki Klub Jeździecki 4 1 4 9
30 Bytner Wiktoria (2007) SKJ Ponylandia Wojciechowice 8 8
31 Frankowa Sofie (2007) CZE 6 6
32 Kołacka Lena (2008) KJ Sokół Damasławek 5 5
33 Kaczmarek Maja (2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 4
33 Dąbrowska Agata (2008) KS AZS Uniwerytetu Warmińsko-Mazurskiego 4 4
35 Ganowska Julia (2008) KJ Ranczo Kołata 3 3