Ranking Kuce PZJ 2019

Skoki przez przeszkody

stan na dzień: 25-02-2019

Grupa A1

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Rynowiecka Pola 2008 KJ Olmet-Ostsped 26
2 Sówka Nell 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 20
2 Szrajer Matylda 2008 Kielecki Klub Jeździecki 20
4 Biela Berenika 2008 KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 16
4 Pellowska Paulina 2008 JKS Barłomino 16
4 Steczowicz Maria 2007 SSKJ Grobice 16
7 Głowacz Natalia 2008 KJ Liliówka Stęszewko 15
8 Sawicka Lena 2008 bpk MAZ 14
9 Pawłowska Kornelia 2007 bpk MAZ 12
10 Rembielińska Wiktoria 2009 KJ Wiktorowo 11
11 Kręgielska Natalia 2009 TKJ Garbówek 10
11 Pliem-Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek 10
13 Przybyła Natalia 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 8
13 Walicka Laura 2008 Pony Jumping Team 8
15 Falkiewicz Lena 2008 Otomiński KJ Tabun 7
16 Karasińska Olga 2008 UKJ Karmen Niekłonice 6
16 Krysiak Antoni 2009 Kraju Jumping Team 6
16 Stein Hanna 2008 Pony Jumping Team 6
19 Dańczak Michalina 2007 R&S Stables 5
19 Piechowiak Daria 2008 JKS Gold Team Świątniki 5
19 Sieńko Michał 2007 SSKJ Grobice 5
22 Koźlik Kornelia 2007 UKJ Karmen Niekłonice 4
22 Kóska Jolanta 2008 KJ Agro Handel Śrem 4
22 Kwiatkowska Karolina 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 4
22 Pakur Zofia 2009 JKS Barłomino 4
26 Skotarczak Nel 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 3
27 Aniołek Hubert 2007 SKJ Pony Power 2
27 Dąbrowska Maja 2008 KJ Cavallino 2
27 Potocka Weronika 2008 KJ Liliówka Stęszewko 2
27 Przybylska Sofi 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 2

Grupa A2

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Jackowiak Marcelina 2007 SKJ Gronówka 48
2 Karnabal Maria 2007 KJ Podkowa Gruszczyn 40
3 Pliem-Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek 37
4 Janiszewska Lena 2009 R&S Stables 36
4 Pellowska Paulina 2008 JKS Barłomino 36
4 Piontek Barbara 2008 Rio Grande Krosinko 36
4 Śliwiński Antoni 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 36
8 Kopacz Antonina 2008 KJ Aromer 35
8 Ryciak Wiktoria 2008 SKJ Sopot 35
10 Skłodowska Wiktoria 2009 SKJ Olimpia 33
11 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka 23
11 Lewkowicz Amelia 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 23
13 Czeszejko-Sochacka Lena 2008 JKS u Robsonów 22
13 Wałach Maja 2007 KJ Dobrzyniec 22
15 Michalska Maria 2007 KJF Ranczo Kołata 19
16 Pawłowska Kornelia 2007 bpk MAZ 18
17 Skotarczak Nel 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 13
18 Dąbrowska Zofia 2008 SSKJ Bobrowy Staw 11
19 Bohdan Julia 2007 KJ Liliówka Stęszewko 8
19 Ferenc Kinga 2007 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8
19 Łazowska Natalia 2007 KJ Dworek 8
19 Naumiuk Kornelia 2009 bpk MAZ 8
19 Strzeszewska Wiktoria 2008 SKJ Bajardo 8
19 Ufnal Martyna 2007 SKF KJ Hippica Polonia 8
19 Von Mauberg Wiktoria 2007 KJ Wiktorowo 8
26 Macieszczak Ewa 2007 KJ Aldragho 7
27 Kowalonek Luna 2007 JUKS Abakus Kaczyna 4
27 Maćkowska Agata 2007 KJ Podkowa Gruszczyn 4
29 Ganowska Julia 2008 KJF Ranczo Kołata 3
29 Piórkowska Maria 2007 bpk WMA 3

Grupa A łącznie

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Pellowska Paulina 2008 JKS Barłomino 52
2 Jackowiak Marcelina 2007 SKJ Gronówka 48
3 Pliem-Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek 47
4 Karnabal Maria 2007 KJ Podkowa Gruszczyn 40
5 Śliwiński Antoni 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 36
5 Piontek Barbara 2008 Rio Grande Krosinko 36
5 Janiszewska Lena 2009 R&S Stables 36
8 Ryciak Wiktoria 2008 SKJ Sopot 35
8 Kopacz Antonina 2008 KJ Aromer 35
10 Skłodowska Wiktoria 2009 SKJ Olimpia 33
11 Pawłowska Kornelia 2007 bpk MAZ 30
12 Rynowiecka Pola 2008 KJ Olmet-Ostsped 26
13 Lewkowicz Amelia 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 23
13 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka 23
15 Wałach Maja 2007 KJ Dobrzyniec 22
15 Czeszejko-Sochacka Lena 2008 JKS u Robsonów 22
17 Szrajer Matylda 2008 Kielecki Klub Jeździecki 20
17 Sówka Nell 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 20
19 Michalska Maria 2007 KJF Ranczo Kołata 19
20 Steczowicz Maria 2007 SSKJ Grobice 16
20 Skotarczak Nel 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 16
20 Biela Berenika 2008 KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 16
23 Głowacz Natalia 2008 KJ Liliówka Stęszewko 15
24 Sawicka Lena 2008 bpk MAZ 14
25 Rembielińska Wiktoria 2009 KJ Wiktorowo 11
25 Dąbrowska Zofia 2008 SSKJ Bobrowy Staw 11
27 Kręgielska Natalia 2009 TKJ Garbówek 10
28 Walicka Laura 2008 Pony Jumping Team 8
28 Von Mauberg Wiktoria 2007 KJ Wiktorowo 8
28 Ufnal Martyna 2007 SKF KJ Hippica Polonia 8
28 Strzeszewska Wiktoria 2008 SKJ Bajardo 8
28 Przybyła Natalia 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 8
28 Naumiuk Kornelia 2009 bpk MAZ 8
28 Łazowska Natalia 2007 KJ Dworek 8
28 Ferenc Kinga 2007 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8
28 Bohdan Julia 2007 KJ Liliówka Stęszewko 8
37 Macieszczak Ewa 2007 KJ Aldragho 7
37 Falkiewicz Lena 2008 Otomiński KJ Tabun 7
39 Stein Hanna 2008 Pony Jumping Team 6
39 Krysiak Antoni 2009 Kraju Jumping Team 6
39 Karasińska Olga 2008 UKJ Karmen Niekłonice 6
42 Sieńko Michał 2007 SSKJ Grobice 5
42 Piechowiak Daria 2008 JKS Gold Team Świątniki 5
42 Dańczak Michalina 2007 R&S Stables 5
45 Pakur Zofia 2009 JKS Barłomino 4
45 Maćkowska Agata 2007 KJ Podkowa Gruszczyn 4
45 Kwiatkowska Karolina 2008 KJ Podkowa Gruszczyn 4
45 Kóska Jolanta 2008 KJ Agro Handel Śrem 4
45 Koźlik Kornelia 2007 UKJ Karmen Niekłonice 4
45 Kowalonek Luna 2007 JUKS Abakus Kaczyna 4
51 Piórkowska Maria 2007 bpk WMA 3
51 Ganowska Julia 2008 KJF Ranczo Kołata 3
53 Przybylska Sofi 2009 KJ Podkowa Gruszczyn 2
53 Potocka Weronika 2008 KJ Liliówka Stęszewko 2
53 Dąbrowska Maja 2008 KJ Cavallino 2
53 Aniołek Hubert 2007 SKJ Pony Power 2

Grupa C

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Piontek Helena 2006 Rio Grande Krosinko 64
2 Bednarczyk Julia 2004 WKJ Lublin 50
3 Bar Karolina 2004 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 38
4 Padalak Maria 2006 Otomiński KJ Tabun 35
4 Szeszuła Zuzana 2006 KJ Podkowa Gruszczyn 35
6 Boćkowska Olivia 2006 bpk MAZ 34
7 Jach Oliwia 2003 KJ Sokół Damasławek 32
8 Żuk Kaja 2005 KJ Picador 30
9 Misztal Maggie 2006 KJ Pegaz Reda 22
10 Rynowiecki Olaf 2006 KJ Olmet-Ostsped 19
11 Karwatka Magdalena 2005 KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 13
11 Ludwicka Karina 2006 JKS u Robsonów 13
13 Pakur Antonina 2006 JKS Barłomino 8
14 Stawicka Marianna 2006 KJ Kapada Wiry 6
15 Machniewicz Ewa 2004 R&S Stables 4

Grupa D

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Henzel Dominika 2004 KJF Ranczo Kołata 205
2 Kamińska Agata 2004 KJF Ranczo Kołata 160
3 Heydel Karolina 2003 Rio Grande Krosinko 105
4 Płatek Oliwia 2004 Kielecki Klub Jeździecki 100
5 Osuch Aleksandra 2004 KJ Podkowa Gruszczyn 95
6 Poleszak Dagmara 2004 KJ Wiktorowo 89
7 Derda Agata 2005 KJ Michałówka 80
7 Styła Olga 2006 Rio Grande Krosinko 80
9 Konarska Marta 2006 KJ Podkowa Gruszczyn 55
10 Bohdanowicz Konstancja 2004 bpk MAZ 45
10 Bors Iga 2005 SKJ Ponylandia 45
10 Klusek Karolina 2005 KJ Akademia Kucania 45
10 Śnieżek Julia 2005 bpk DOS 45
14 Zawadka Joanna 2004 KJ Picador 40
14 Zubczyńska Amelia 2006 KJ Dworek 40
16 Piontek Helena 2006 Rio Grande Krosinko 38
17 Gorczyca Lena 2006 SKJ Ponylandia 35
17 Wodzicka Amelia 2003 LKJ Moszna 35
19 Pękal Emilia 2003 Kielecki Klub Jeździecki 30
20 Skłodowska Klaudia 2005 SKJ Olimpia 23
21 Skarżyńska Pola 2006 SS Golden Horse 20
21 Walorek Julia 2005 KJ Podkowa Gruszczyn 20
23 Antkowiak Julia 2004 Pony Jumping Team 5
23 Ratajska Gabriela 2005 KJ Strzała 5
24 Pliem-Perka Aleksandra 2006 TKJ Garbówek 4

Grupa E

Miejsce Nazwisko Imię rok ur. Klub Punkty
1 Jurzak Franciszek 2003 SKJ Ponylandia 80
2 Leszek-Karwańska Wiktoria 2001 SKJ Hawajka 65
3 Friedman Maja Bella 2003 R&S Stables 30
4 Iwaszczuk Alicja 2001 KJ Wiktorowo 20
5 Dubiniak Matylda 2003 JKS Jaroszówka 15
6 Bar Karolina 2004 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 10