Ranking par 2020

Ranking par  dzieci na kucach obejmuje okres od początku stycznia do końca grudnia danego roku i prowadzony jest zgodnie z zasadami punktacji rankingowej zawartej w Regulaminie DiM 2020. Punkty są przyznawane parze za miejsca w finałach grup, GP ,MP, OOM, PP, ME indywidualnie, ME zespołowo oraz za przejazdy do 3.5 pkt w konkursach na styl oraz bezbłędne w pozostałych (szczegóły punktacji art. 17 tabela nr 3,4,5,6 Regulamin Rozgrywania Krajowych Zawodów w Kategorii Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 2020).Regulamin

 

Grupa A0
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Cwalina Wiktoria 2011 Podkowa Gruszczyn Alf 14
1 Słoniec Paulina 2010 Trachy Sośnicowice Pysia 14
1 Topa Zuzanna 2012 Polish Pony Club R-Food Adonis AZ 14
4 Cieślak Szymon 2010 SKJ Stajnia Adamus Kwarta 12
5 Kłodawska Aleksandra 2010 Polish Pony Club Lotti 4
Grupa A1
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Wierucka Zofia 2011 Podkowa Gruszczyn Cykor 27
2 Cwalina Wiktoria 2011 Podkowa Gruszczyn S-Piorun 23
3 Cwalina Wiktoria 2011 Podkowa Gruszczyn Ramiro 22
4 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Pasjonata Parys 20
4 Stasiak Agata 2009 Stajnia Bukowiec Ikona 20
4 Pliem Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek Junior 20
7 Słoniec Paulina 2010 Trachy Sośnicowice Wendy 19
8 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Barkarola 14
9 Przybyła Natalia 2009 Podkowa Gruszczyn Apasjonata Con Amore 13
10 Nagła Maja 2010 Stajnia Adamus Walnut Samson 12
11 Grobelny Martyna 2010 LKJ Ochaby Frida 11
12 Nagła Maja 2010 Stajnia Adamus Brandon 10
12 Biela Berenika 2008 CH Jaszkowo Halny 10
14 Jurasz Kornelia 2008 Podkowa Gruszczyn Bator 9
15 Biela Berenika 2008 CH Jaszkowo Wildzang’s Rose Shaudi 8
16 Dąbrowska Maja 2008 Cavallino Marina 7
16 Kierznowski Radosław 2009 Sokół Damasławek Cajero 7
18 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Frankenhoeh’s Mylord 6
18 Stein Sonia 2009 KU AZS UW Warszawa Zygfryd 6
20 Kempa Aleksandra 2010 Stajnia Adamus Bolero 5
20 Iwanowicz Zuzanna 2009 Pony Power Beneton 5
20 Przybylska Sofi 2009 Podkowa Gruszczyn Jacob 5
20 Szczepańska Maja 2008 KJF Ranczo Kołata Megi 5
20 Wysoczańska Nina 2008 KJ Michałówka Grand 5
25 Poniatowska Alicja 2007 Wiktoria Chrzanów Tercja 4
Grupa A2
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Nawrocka Roksana 2008 KJ Agri D’Acord 62
2 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Brave Heart 8 58
3 Babczyńska Małgorzata 2009 Mustang Jaworzno Jagienka 44
4 Dąbrowska Zuzanna 2008 Podkowa Gruszczyn Daisy Ewita 40
5 Janiszewska Lena 2009 St. R&S Stables Replay 31 38
6 Przybyła Natalia 2009 Podkowa Gruszczyn Safari Sundance 34
7 Pliem Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek Nancy Pony Sport 30
8 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Wiking PP 29
8 Głowacz Natalia 2008 Liliówka Stęszewko Szaman 29
10 Jurasz Kornelia 2008 Podkowa Gruszczyn Rolex 2 26
10 Lehmann Nadia 2009 Lehmann Sport Horses Lexus 26
12 Janiszewska Lena 2009 St. R&S Stables Anri Mariella 25
13 Kultys Marianna 2009 KJF Ranczo Kołata Pasjonata Amigo 22
14 Lewkowicz Amelia 2008 Podkowa Gruszczyn Sofia 19
14 Pliem Perka Martyna 2009 TKJ Garbówek Tamiza 19
16 Grobelny Martyna 2010 LKJ Ochaby Aramsar 18
17 Likus Maja 2008 Szary Michałowice King 17
17 Łącka Michalina 2009 Aromer Józefin Teti 17
17 Słoniec Paulina 2010 Trachy Sośnicowice Anapon Moonlight Dancer 17
20 Stasiak Agata 2009 Stajnia Bukowiec Wagabunda Pony Sport 15
21 Poniatowska Alicja 2007 Wiktoria Chrzanów Stroming Ahead 13
22 Kwiatkowska Karolina 2008 Podkowa Gruszczyn Glory 12
23 Mroczek Jakub 2009 Polish Pony Club Juultje 11
24 Chojowska Iga 2010 Mustang Jaworzno Maroko 8
24 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn Pasjonata Parys 8
26 Przybylska Zuzia 2009 Abakus Kaczyna Westerveld’s Olievier 7
27 Dąbrowska Maja 2008 Cavallino Rondo’s Black Boy 6
27 Szostawicka Karolina 2008 Polish Pony Club Fama 6
27 Ważyńska Lena 2008 Bpk MAZ Elf 6
30 Pietrzak Zosia 2010 Abakus Kaczyna Lara 5
31 Kamińska Martyna 2010 KJ Gronówka Sara 4
31 Wesoły Zuzanna 2008 KJ Liliówka Stęszewko Nokia 4
33 Nawrocka Roksana 2008 KJ Agri Hipsy 3
33 Pacholczak Laura 2008 LKS Cwał Poznań Róża 3
33 Rynowiecka Pola 2008 Olmet-Ostsped Gargamel GB 3
Grupa C
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Szeszuła Zuzanna 2006 Podkowa Gruszczyn Luna 95
2 Panarowicz Nikola 2006 KJ Bonanza Jędrzychowice Maroko 63
3 Sówka Nell 2008 Podkowa Gruszczyn Figaro 35
4 Kierznowska Jagoda 2007 Sokół Damasławek Nando Super 25
4 Grygier Zuzanna 2006 Jumping Events Poznań Armani RJT 25
6 Grabowska Jagna 2004 KU AZS UW Warszawa Pasja 20
7 Dąbek Amelia 2006 Kielecki Klub Jeździecki Three-B-Tweet 17
8 Jaroszkiewicz Diana 2006 KJ Golden Dream Intuicja Koński Gaj 15
9 Walorek Julia 2005 Podkowa Gruszczyn Figaro 13
10 Panarowicz Nikola 2006 KJ Bonanza Jędrzychowice Anapon Black Beauty 11
11 Szczerek Maja 2006 KJ Wolica Huzar 10
11 Macieszczak Ewa 2007 Aldragho Piaseczno Apasjonata Aureus 10
13 Maćkowska Patrycja 2010 Podkowa Gruszczyn Gabon 8
13 Aniołek Hubert 2007 Pony Power Titan 8
13 Ferenc Kinga 2007 AZS Uniwersytetu Warszawskiego Equus 8
13 Kabzińska Maria 2006 KKJ Wiktoria Fenomen W 8
17 Kowalewska Hanna 2005 LKS Cwał Poznań Fortuna 7
18 Brzeska Blanka 2007 Dilmar Kilimandżaro 5
18 Ćwiklińska Zofia 2004 KJ Ranczo Kołata Megi 5
20 Kujawa Agata 2006 JKS Gold Team Bobi 3
Grupa D
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Maćkowska Agata 2007 Podkowa Gruszczyn Montgomerie ex May Dream 130
2 Kierznowska Jagoda 2007 Sokół Damasławek Benja Luna 55
2 Derda Agata 2005 KJ Michałówka Kosma 55
4 Sówka Nell 2008 Podkowa Gruszczyn Ben Gun 45
5 Dańczak Michalina 2007 BPK Ganges 35
6 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka Friarstown Michael 30
6 Jackowiak Marcelina 2007 SKJ Gronówka Coast Player Serguret 30
6 Otlewska Amelia 2004 KS Jumping Events Poznań Lady Luck IV 30
9 Styła Olga 2006 Rio Grande Krosinko Lucky Dream 29
10 Derda Agata 2005 KJ Michałówka Corbinian 25
10 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka Nutka Ewita 25
10 Kowalonek Luna 2007 Abakus Kaczyna Borsalino 25
13 Perek Judyta 2007 PTJ Lwówek Tazina 20
13 Dzierżyńska Barbara 2007 KJ Aldragho Piaseczno Kocco Bolero E Nato Per Vincere 20
13 Knopkiewicz Natalia 2006 KJ Ranczo Kołata Portos 20
13 Wojda Magdalena 2006 JKS Czanki Milagross 20
17 Ganowska Julia 2008 KJF Ranczo Kołata Nandina 15
17 Pogodzińska Urszula 2005 LKS Cwał Poznań Trendy 15
17 Zubczyńska Amelia 2006 KJ Dworek Okuniew Touareg 15
20 Maciejewska Hanna 2006 LKS Cwał Poznań Isco RJT 13
21 Parda Julia 2007 Polish Pony Club Fiona 10
21 Rosin Natasza 2006 Abakus Kaczyna Inis Sle Sorcerer 10
23 Niesiołowska Zofia 2007 bpk D-Kropka 9
24 Buszczak Zuzanna 2007 Michałówka Sonata 8
25 Bohdan Julia 2007 Liliówka Stęszewko Garcia 5
25 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka Fiesta Ewita 5
25 Ferenc Tamara 2005 KU AZS UW Warszawa Fanta Ewita 5
25 Grygier Zuzanna 2006 Jumping Events Poznań Innocenty 5
29 Michalska Maria 2007 LKJ Abaria Iwno Kimberly 4
29 Pietrzak Piotr 2006 Abakus Kaczyna Rinaldo-Drum Van Het Juxschot 4
Grupa E
m-ce Nazwisko Imię Rok.ur. Kuc Klub Punkty
1 Sydow Natalia 2005 KJ Gronówka Isti 70
2 Kaczmarek Mikołaj 2003 KS Jumping Events Poznań Moja Gwiazda 20
2 Kozłowska Maria 2004 KJ Cavallino Never Lose 20
4 Tomczak Ida 2007 JKS Gold Team Fiona 7