Ranking Kuce PZJ 2018

GRUPA A

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Punkty
1 Śliwiński Antoni 2008 Podkowa Gruszczyn 580
2 Jackowiak Marcelina 2007 SKJ Gronówka 427
3 Skotarczak Nel 2009 Podkowa Gruszczyn 422
4 Karnabal Maria 2007 Podkowa Gruszczyn 387
5 Piontek Barbara 2008 Sanders Pony Jumping Team 365
6 Pięta Julia 2007 Abakus Kaczyna 362
7 Michalska Maria 2007 KJF Ranczo Kołata 348
8 Ganowska Julia 2008 KJF Ranczo Kołata 333
9 Ufnal Martyna 2007 Hippica Polonia Słupno 321
10 Ryciak Wiktoria 2008 SKJ Sopot 281
11 Von Mauberg Wiktoria 2007 KJ Wiktorowo 264
12 Sówka Nell 2008 Podkowa Gruszczyn 260
13 Dubiniak Michał 2008 JKS Jaroszówka 256
13 Kiełczewska Maria 2007 Ponylandia 256
15 Głowacz Natalia 2008 Liliówka Stęszewko 233
16 Drobny Maja 2007 CKJ Bonanza 207
17 Dąbrowska Agata 2008 AZS Olsztyn 193
18 Kołacka Lena 2007 Sokół Damasławek 184
19 Pliem Perka Martyna 2009 Salio Besiekierz Rudny 173
20 Łazowska Natalia 2007 Dworek Okuniew 165
21 Biel Zofia 2008 WLKS Krakus Swoszowice 151
22 Szrajer Matylda 2008 Kielecki Klub Jeździecki 135
23 Bigaj Irena 2009 KS Faruk 134
24 Ćwik Zofia 2007 Pałucki KJ 131
25 Ferenc Kinga 2007 AZS Uniwerystetu Warszawskiego 119
26 Kopacz Antonina 2008 Aromer Józefin 104
27 Dańczak Michalina 2007 bpk 96
28 Maćkowska Agata 2006 Podkowa Gruszczyn 83
29 Rembielińska Wiktoria 2009 KJ Wiktorowo 82
30 Kóska Jolanta 2008 Agro Handel Śrem 78
31 Aniołek Hubert 2007 bpk 77
32 Kozber Kinga 2008 bpk 70
33 Pszowski Kevin 2008 Metpol Grodziec 64
34 Janiszewska Lena 2009 St. R&S Stables 62
35 Pawłowska Irena 2007 bpk 61
36 Bohdan Julia 2007 Liliówka Stęszewko 55
36 Trelińska Amelia 2007 Kielecki Klub Jeździecki 55
38 Brzeska Blanka 2007 Dilmar 54
39 Stein Hanna 2008 Sanders Pony Jumping Team 53
40 Perek Judyta 2007 PTJ Lwówek 49
41 Rynowiecka Pola 2008 Olmet-Ostsped 46
42 Benska Antonina 2009 Metpol Grodziec 43
42 Biela Berenika 2008 CH Jaszkowo 43
44 Stasiak Agata 2009 Stajnia Bukowiec 42
45 Żuchowicka Katarzyna 2007 Legia Kozielska 41
46 Lehmann Nadia 2009 Lehmann Sport Horses 38
47 Pawłowska Kornelia 2007 bpk 37
48 Sokalska Nina 2007 Profit Orzesze 35
49 Kierznowska Jagoda 2007 KJ Kietlów 33
50 Gabriel Lena 2007 Vitasport Brachlewo 30
51 Nowicka Oliwia 2007 bpk 30
52 Wawrzkiewicz Inka 2008 SKJ Sopot 29
53 Kaczmarek Maja 2007 Podkowa Gruszczyn 28
54 Dąbrowska Maja 2008 Cavallino 24
54 Kręgielska Natalia 2009 ŁKJ Łódź 24
54 Strzeszewska Wiktoria 2008 Bajardo 24
57 Naumiuk Kornelia 2009 bpk 22
58 Bytner Wiktoria 2007 Ponylandia 21
59 Gawęda Zuzanna 2007 Vitasport Brachlewo 18
60 Ferian Viktoria 2008 Contendros Barlinek 17
61 Nawrocka Roksana 2008 Agro-Aves Gajewniki 16
61 Przybylska Sofi 2009 Podkowa Gruszczyn 16
63 Voigt Liliana 2009 KJK Szary Michałowice 15
64 Dziemba Oliwia 2009 Metpol Grodziec 14
65 Sierakowska Michalina 2007 St. R&S Stables 13
66 Zawadzka Zofia 2007 KJ Wiktorowo 11
67 Czeszejko-Sochacka Lena 2008 U Robsonów 10
68 Górnicka Kornelia 2007 Kłos Budzyń 8
68 Likus Maja 2008 SKJ Husaria 8
68 Poprawa Alicja 2009 St. R&S Stables 8
68 Sawicka Paulina 2007 SJ Baborówko 8
72 Trojanowska Alicja 2007 WKJ Lublin 7
73 Janiszewska Oliwia 2008 Politechnika Warszawska 6
73 Kliś Maja 2009 Profit Orzesze 6
73 Pellowska Paulina 2008 JKS Barłomino 6
73 Wodzicka Maja 2007 LKJ Moszna 6
77 Jurasz Kornelia 2008 Podkowa Gruszczyn 5
77 Łącka Michalina 2009 Aromer Józefin 5
77 Piechowiak Daria 2008 Gold Team Świątniki 5
80 Grzelczak Martyna 2008 bpk 4
80 Nowak Marcelina 2007 PTJ Lwówek 4
80 Wysoczańska Nina 2008 Michałówka 4
83 Steczowicz Maria 2007 SSKJ Grobice 3
84 Falkiewicz Lena 2008 OKJ Tabun 2
84 Gierszewska Aneta 2008 Jarużyn 2
84 Sawicka Lena 2008 bpk 2
84 Szczepańska Maja 2008 KJF Ranczo Kołata 2

 

GRUPA B

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Punkty
1 Kapel Julia 2006 Aldragho Piaseczno 313
2 Konarska Marta 2006 Podkowa Gruszczyn 184
3 Miś Karolina 2006 Koko Brzezinki 157
4 Derda Agata 2005 Pony Jumping Team 135
5 Grabowska Jagna 2004 KU AZS UW Warszawa 103
5 Szaniawska Karolina 2006 Akademia Kucania 103
7 Tuliszkiewicz Olga 2006 Sokół Damasławek 82
8 Machniewicz Ewa 2004 St. R&S Stables 71
9 Padalak Maria 2006 OKJ Tabun 68
10 Ratajska Gabriela 2005 St. R&S Stables 56
11 Smolich Julia 2006 Kielecki Klub Jeździecki 34
12 Tabaka Liliana 2005 Cavallino 33
13 Lenckowska Anna 2006 Pomorska LJ 28
14 Krawczyńska Aleksandra 2004 Abakus Kaczyna 26
15 Mycio Oliwia 2005 Koko Brzezinki 21
16 Owczarz Mateusz 2004 Primo Warszawa 19
17 Chudy Michalina 2006 KJF Ranczo Kołata 17
17 Frołow Anastazja 2005 Cwał Poznań 17
19 Chlasta Oliwia 2004 Kapada Wiry 14
20 Knopkiewicz Natalia 2006 KJF Ranczo Kołata 13
21 Sobierajska Róża 2004 Akademia Kucania 8
22 Dąbek Amelia 2006 Kielecki Klub Jeździecki 3
23 Grygier Zuzanna 2006 Jumping Events 3
24 Bajońska Julianna 2005 CH Jaszkowo 2
24 Karwatka Magdalena 2005 CH Jaszkowo 2
24 Kotowicz Marta 2005 Młyńska Struga 2
24 Psiuk Maja 2006 Sobieski Jumping Team 2

 

GRUPA C

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Punkty
1 Wypiór Marta 2005 KJK Pod Żubrem Niepołomice 371
2 Pietrzak Daria 2006 KJK Pod Żubrem Niepołomice 318
3 Piontek Helena 2006 Sanders Pony Jumping Team 261
4 Banaszak Zofia 2002 WKJ Lublin 249
4 Konarska Marta 2006 Podkowa Gruszczyn 249
6 Padalak Maria 2006 OKJ Tabun 242
7 Walorek Julia 2005 Podkowa Gruszczyn 198
8 Rynowiecki Olaf 2006 Olmet-Ostsped 155
9 Misztal Maggie 2006 Pegaz Reda 114
10 Zwierzyńska Żaneta 2002 Aromer Józefin 109
11 Sobiecka Nadia 2003 UKS Primo 107
12 Szeszuła Zuzanna 2006 Podkowa Gruszczyn 106
13 Wojtaś Julia 2005 Młyńska Struga 100
14 Zawadzka Eliza 2006 Golden Dream 98
15 Friedman Maja 2003 bpk 96
16 Szczupakowska Amelia 2006 Nad Wigrami 94
17 Barczyk Otylia 2005 Profit Orzesze 91
18 Bieńkowska Anna 2005 Cavallino 90
19 Jarecka Lena 2005 Akademia Kucania 89
20 Grzymała Gabriela 2003 Potęga Piekary 87
21 Hałoń Katarzyna 2002 Picador Wrocław 84
22 Kościelska Barbara 2004 AS Dream 71
23 Górnicka Amelia 2005 Kłos Budzyń 69
24 Różyc Zuzanna 2005 Legia Kozielska 64
25 Klimkiewicz Oliwia 2004 Cavallino 63
26 Barzdo Antonina 2006 Zbyszko Wiączyń Dolny 61
27 Borkowska Zuzanna 2005 Koko Brzezinki 59
28 Sondej Zofia 2005 Kielecki Klub Jeździecki 57
29 Grabowska Jagna 2004 KU AZS UW Warszawa 56
30 Dunst Julia 2003 KJF Ranczo Kołata 51
31 Pliem Perka Aleksandra 2006 Salio Besiekierz Rudny 50
32 Zajkowska Klaudia 2005 Hawajka Majdan 48
33 Bednarczyk Julia 2004 WKJ Lublin 45
33 Szojda Emilia 2003 Profit Orzesze 45
35 Bar Karolina 2004 KU AZS UW Warszawa 44
36 Ludwicka Karina 2006 U Robsonów 39
37 Jach Oliwia 2003 Sokół Damasławek 33
38 Bętkowska Sara 2003 Wiktoria 31
38 Grygier Zuzanna 2006 KJF Ranczo Kołata 31
38 Sobczak Zuzanna 2005 Golden Team Świątniki 31
41 Markiewicz Alicja 2005 Primo Warszawa 29
42 Chojnacka Nadia 2003 SKJ Sopot 28
43 Ferenc Tamara 2005 KU AZS UW Warszawa 27
44 Pietrzak Piotr 2006 Abakus Kaczyna 26
44 Sydow Natalia 2005 SKJ Gronówka 26
44 Woźniak Hubert 2006 Agro Handel Śrem 26
47 Żeromska Barbara 2005 Gold Team Świątniki 25
48 Gosztyła Weronika 2005 Wiktoria 22
49 Małek Aleksandra 2004 UKS Primo 20
50 Hilla Martyna 2005 Okoły 19
51 Mitman Kaja 2003 Salio Besiekierz Rudny 18
52 Klimczak Dominika 2006 WLKS Krakus Swoszowice 17
52 Matoszko Klaudia 2004 Agro Handel Śrem 17
52 Rozlachowska Julia 2006 Tow. 8 Pułku Ułanów 17
55 Grzybowski Jan 2005 Jarużyn 16
56 Pięta Julia 2004 Kapada Wiry 15
56 Wybieralska Ida 2006 Pony Jumping Team 15
56 Żuk Kaja 2005 Picador Wrocław 15
59 Jaworska Anonina 2005 bpk 14
59 Lewandowska Weronika 2005 Akademia Jeździectwa 14
61 Arkuszewska Daria 2006 Jarużyn 12
62 Karoluk Agata 2006 UKS Primo 11
62 Sochacka Nadia 2005 KJ Wiktorowo 11
64 Knajdek Weronika 2005 Cavallino 10
64 Pertkiewicz Laura 2004 JKS Olsza 10
64 Szostak Iga 2003 Kociewski KJ 10
67 Czarnak Natalia 2006 Dworek Okuniew 8
67 Fragstein-Niemsdorff Zofia 2006 Podkowa Moryń 8
67 Hołubniak Helena 2005 Stragona Strzegom 8
67 Karwatka Magdalena 2005 CH Jaszkowo 8
67 Prymek Zuzanna 2006 Aromer Józefin 8
72 Zubczyńska Amelia 2006 Dworek Okuniew 7
73 Budnik Wiktoria 2005 Cwał Poznań 6
73 Dąbek Amelia 2006 Kielecki Klub Jeździecki 6
75 Wysoczański Filip 2005 Michałówka 6
76 Adamczewska Julia 2006 Amico Mołdawin 5
76 Dunajska Marianna 2004 KU AZS UW Warszawa 5
76 Dzięgielewska Karina 2004 SKSK Stare Babice 5
76 Pietrzak Julia 2003 Wiktoria 5
76 Ratajska Gabriela 2005 St. R&S Stables 5
81 Lutomska Maja 2006 Cavallino 4
81 Pietrzak Kaja 2005 JJ Darboven 4
83 Iwan Aniela 2004 JKS Stanica 3
83 Kotkiewicz Edyta 2003 Skok Agrofood Grabowiec 3
83 Kowalewska Hanna 2005 Cwał Poznań 3
83 Pleśnierowicz Oliwia 2005 Cwał Poznań 3
83 Spitulska Aniela 2006 AS Dream 3
83 Wąsiewicz Julia 2005 bpk 3

 

GRUPA D

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Punkty
1 Kamińska Agata 2004 KJF Ranczo Kołata 1399
2 Derda Agata 2005 Pony Jumping Team 902
3 Henzel Dominika 2004 KJF Ranczo Kołata 886
4 Osuch Aleksandra 2004 Podkowa Gruszczyn 816
5 Płatek Oliwia 2004 KKJ Kielce 715
6 Tralewicz-Pielak Laura 2003 Ponylandia 563
7 Heydel Karolina 2003 Sanders Pony Jumping Team 498
8 Kołacka Marianna 2004 Sokół Damasławek 471
9 Walorek Julia 2005 Podkowa Gruszczyn 423
10 Borys Iga 2005 Ponylandia 405
11 Oleszkiewicz Nina 2003 Aldragho Piaseczno 395
12 Jabłońska Julia 2005 Mieczewo 347
13 Oleszkiewicz Lena 2005 Aldragho Piaseczno 320
14 Jurzak Franciszek 2003 Ponylandia 249
15 Dziuba Anna 2006 Bobrowy Staw 245
16 Prymek Zuzanna 2006 Aromer Józefin 224
17 Gramza Amelia 2006 Rodan  Club 197
18 Dubiniak Matylda 2003 JKS Jaroszówka 194
18 Poleszak Dagmara 2004 KJ Wiktorowo 194
20 Bętkowska Sara 2003 Wiktoria 180
21 Styła Olga 2006 Sanders Pony Jumping Team 144
22 Konarska Marta 2006 Podkowa Gruszczyn 140
23 Stefańska Natalia 2004 KJ DiM Warszawa 130
24 Zubczyńska Amelia 2006 Dworek Okuniew 121
25 Kozłowska Gabriela 2004 Baborówko 115
26 Ciecholewska Zofia 2004 Classic Solec Kujawski 105
27 Roganowska Oliwia 2005 Amico Mołdawin 95
28 Zwierzyńska Żaneta 2002 Aromer Józefin 94
29 Moszczyńska Julia 2002 KJF Ranczo Kołata 90
30 Gorczyca Lena 2006 Ponylandia 89
31 Pękal Emilia 2003 KKJ Kielce 85
32 Wysoczański Filip 2005 Michałówka 74
33 Zawadka Joanna 2004 Picador Wrocław 58
34 Klusek Karolina 2005 Akademia Kucania 56
34 Tybulczuk Tamara 2004 ŁKJ Łódź 56
36 Anduła Natalia 2006 Pegaz Reda 50
36 Otlewska Amelia 2004 BPK 50
38 Mycio Oliwia 2005 Koko Brzezinki 40
39 Liszkowska Zuzanna 2004 Podkowa Gruszczyn 38
40 Motyl Sophia 2004 Leśna Wola 35
40 Piskorska Magdalena 2003 Wiktorowo 35
40 Ratajska Gabriela 2005 R&S Stables 35
43 Pliem-Perka Aleksandra 2006 Salio 30
43 Tuliszkiewicz Olga 2006 Sokół Damasławek 30
45 Najdzionek Maja 2006 WLKS Krakus Swoszowice 29
46 Kozar Olga 2005 Jarużyn 25
47 Pogodzińska Urszula 2005 Cwał Poznań 24
48 Kośmicka Adela 2003 Aldragho Piaseczno 20
49 Chudy Michalina 2006 KJF Ranczo Kołata 19
50 Kruczek Anna 2005 Romico Żywiec 15
51 Rosin Natlia 2006 Abakus Kaczyna 14
52 Antkowiak Julia 2004 Pony Jumping Team 13
52 Skarżyńska Pola 2006 BPK 13
54 Hilla Martyna 2005 Okoły 10
54 Siudzińska Dominika 2003 Cwał Poznań 10
54 Zajkowska Klaudia 2005 Hawajka Majdan 10
57 Kosicka Lena 2006 Centaurus Zielona Góra 9
58 Owczarz Mateusz 2004 Primo Warszawa 8
59 Chudzik Julia 2005 Primo Warszawa 7
60 Wróblewska Zofia 2005 Cavallino 6
61 Bohdanowicz Konstancja 2004 BPK 5
61 Pogodzińska Sonia 2005 CH Jaszkowo 5
61 Sławecka Zuzanna 2004 Apacz Mszana Górna 5
61 Żabowska-Żychowicz Nelly 2006 BPK 5
65 Paluch Martyna 2005 Contendros Barlinek 3
65 Sobecka Natalia 2003 Liliówka Stęszewko 3
67 Bisaga Ines 2005 KU AZS Warszawa 2

 

GRUPA E

Miejsce Nazwisko Imię Rok ur. Klub Punkty
1 Golicka Zuzanna 2001 SKJ Sopot 250
2 Kozłowska Maria 2004 Cavallino 190
3 Iwaszczuk Alicja 2001 KJ Wiktorowo 95
4 Łopucka Adrianna 2002 Amico Mołdawin 71
5 Okupny Wiktoria 2004 KJ Grobicwe 65
6 Pyrek Filip 2004 BPK 60
7 Kręgielska Nikola 2003 ŁKJ Łódź 55
8 Jędrychowska Aleksandra 2003 Kortina Kaczenice 50
8 Leszek-Karwańska Wiktoria 2001 Hawajka Majdan 50
10 Gardas Dominika 2001 FER Więckowice 35
10 Olejnik Weronika 2000 KJ Wiktorowo 35
12 Zubrycka Małgorzata 2000 Rywal Grudziądz 25
13 Dubiniak Matylda 2003 JKS Jaroszówka 20
13 Janku Julia 2000 KJF Ranczo Kołata 20
15 Augustyniak Zuzanna 2002 Michałówka 15
15 Grzywińska Zofia 2004 Nadwiślanin Kwidzyn 15
15 Maciejuk Martyna 2001 KJF Ranczo Kołata 15
18 Bar Karolina 2004 KU AZS Warszawa 10
18 Jakubowska Oliwia 2004 Dakar Sarnów 10
20 Kuś Małgorzata 2003 Baborówko 5