Nel Skotarczak i Pasjonata Parys

W miniony weekend blisko 200 kucyków i koni zameldowało się na Ogólnopolskich Zawodach Dzieci i Młodzieży oraz pierwszej kwalifikacji do Cavaliady Future na Hipodromie w słonecznym Sopocie.

W finale A1 wygrała i aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Cavaliada Future zajmuje  Nel Skotarczak i Pasjonata Parys , drugie miejsce zajęła Zosia Ciszek i Bełt a trzecie Antonina Benska i Rock.

Zofia Sondej i Maks

W finale A2 triumfowała ostatnio ciesząca się świetną formą Kornelia Jurasz i Rolex 2 , druga była Małgorzata Babczyńska a trzecia Roksana Nawrocka. W grupie C po zaciętej walce w konkursie rozgrywanym na zasadzie konkursu zwykłego zwyciężyła Nikola Panarowicz i Maroko tuż za nią uplasowała się Zosia Sondej i Maks oraz Karina Ludwicka i Korund. W finale D-bis podwójną triumfatorką  została Julka Ganowska oraz Tiffany i Nandina , trzecia była Daria Arkuszewska i Pegazus. Finał Dzieci II po zaciętej rozgrywce najlepsza okazała się Hania Maciejowska z Klubu Jeździeckiego Kaczyna , druga Roksana Nawrocka a trzecia Amelia Lewkowicz i Contina Elizar.

Julia Ganowska i Tiffany

W Grand Prix D/E po rozgrywce wygrała Marcelina Jackowiak i Coast Player a druga była Amelia Zubczynska i Tourage, obie te amazonki pokonały rozgrywkę bezbłędnie , trzecia była Nell Sówka i Ben Gun. Grand Prix Dzieci I triumfowała Olga Tuliszkiewicz i Dassilo , drugie miejsce zajęła debiutująca w tej kategorii Nell Sówka i Juranda a trzecia była Martyna Dubieniecka i Kamelot. W rundzie juniorskiej podwójne zwycięstwo odniosła Iga Biegalska a trzecia była Magdalena Dąbrowska i Werona.

Podczas tych zawodów można było zobaczyć nowe pary kucykowe :  siwego Wolling’s Lion Kinga trzykrotnego uczestnika Cavaliady Future pod Matyldą Szrajer aktualnie dosiadanego przez Szymona Cieślaka. At Last Ravishing Ruby , która pod  Kornelią Pawłowską zwyciężyła cykl  Cavaliady Future 2019/2020, Ruby dosiada obecnie Zofia Wierucka . Halny uczestnik Cavaliady Future pod Berenika Bielą a dosiadany teraz przez  Tolę Wawrzkiewicz  to kolejna nowa para , która zadebiutowała na tych zawodach z dużym powodzeniem .

Hipodrom Sopot po raz kolejny potwierdził, że potrafi wykorzystać doskonałe warunki obiektu na zorganizowanie jednej z lepszych imprez dla dzieci i młodzieży. Bardzo dobra organizacja , przemiła atmosfera, super nagrody, przepiękne derki dla zwycięzców poszczególnych finałów ,  to wszystko po raz kolejny można było przeżyć w Sopocie . Cieszy zatem bardzo to, że  Hipodrom Sopot od 2021 roku przez kolejne 3 lata będzie gospodarzem HPP DiM . Brawo dla Pani Kai Koczurowskiej – Wawrzkiewicz  i całego zespołu Hipodromu.

Szymon Cieślak i Wolling’s Lion King
Nadia Lehmann i Lexus
Tola Wawrzkiewicz i Isgaar

wyniki 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here