Nel Skotarczak i Pasjonata Parys fot. FB zawodniczki

W dniach 13-16 sierpnia w Lesznie odbył się ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski i Pucharem Polski, które za 10 dni wystartują w Ośrodku Jeździeckim Osadkowski. I tak w finałach w Lesznie triumfowali w kategorii A0 Zuzia Stróźyńska i Ferrari w kategorii A1 podwójnie zwyciężyła Nel Skotarczak na Pasjonata Parys i na  Frankenhoeh’s Mylord, a trzecie miejsce zajęła Kornelia Jurasz i Bator. W finale A2 wygrała Zuzia Wesoły i Nokia druga była zwyciężczyni Cavaliad’y Future Natalia Głowacz i Szaman, a trzecia Hania Stei i Odyseja. W grupie C najlepsza okazała się Weronika Gosztyła i Penelopa , druga była Karina Ludwicka i Korund a trzecia ciesząca się świetną formą Nikola Panarowicz i Anapon Black Beauty.

W grupie D bis 1 miejsce zajęła Julia Ganowska i Tiffany, 2 miejsce Michał Dubiniak i Nutka

Nadia Lehmann i Lexus fot. Horse&Pony

Ewita, a 3 miejsce Nadia Lehmann i Lexus. W Grand Prix D/E najlepsza okazała się Olga Tuliszkiewicz i Funny Boy tuż za nią Natalia Sydow i Isti a trzecia lokata przypadła Julce Biskup. W Finale Dzieci II triumfowali Wiktoria Wąsowicz , Amelia Lewkowicz i Julia Parda. W Grand Prix Dzieci I wygrała Roksana Naumiuk i Al Awar druga była Ola Pliem-Perka i Confetti a trzeci Kuba Kraśko i Anta Monika.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i odliczając dni do Mistrzostw Polski mówimy do zobaczenia w Jakubowicach !