fot. Horse&Pony Martna Grobelny i Maks
fot. Horse&Pony Martna Grobelny i Maks

Przez ostatnie miesiące mogliśmy na parkurach zawodów ogólnopolskich dzieci i młodzieży zobaczyć nowe pary wśród najmłodszych zawodników. Natalia Kręgielska , złota medalistka tegorocznego Pucharu Polski w grupie A1 rozstała się po kilku latach z Santą , która teraz w spełnianiu marzeń pomagać będzie siostrom Wieruckim trenującymi na co dzień w Podkowie Gruszczyn.

Nadia Boćkowska przesiadła się na duże konie, a jej śliczną siwą  Graffiti dosiadać będzie teraz młodziutka zawodniczka Kieleckiego KJ Ola Ściubis.

fot. Horse&Pony Ola Ściubis i Graffiti
fot. Horse&Pony Ola Ściubis i Graffiti

 

Paulinka Słoniec swój team zasiliła Knockkash Girl oraz dobrze nam wszystkim znanym Frankenhoeh’s Mylord, którego do końca wakacji dosiadała Nel Skotarczak. Paulina z „Frankiem” zdążyli już zdobyć brązowy medal Halowego Pucharu Polski . Nel  pożegnała się również z Luną , która pomogła już swojej nowej zawodniczce Julii Peszek zdobyć brązowy medal Halowego Pucharu Polski, a w swoim teamie powitała świetnego kucyka, z którym zdążyła wygrać już kilka konkursów Helaba D’Insegotte .

Ze swoim  kucykiem rozstała się również Zosia Sondej , Maks od teraz uczyć wygrywać będzie Martynę Grobelny. Od czerwca  Wolling’s Lion King dosiadany do tego czasu przez Matyldę Szrajer startuje pod  młodziutkim zawodnikiem Szymonem Cieślak. Jagoda Kierznowska po bardzo udanym sezonie w grupie C razem z Nando Super  „przekazała” tego świetnego kucyka swojemu młodszemu bratu. Marek Layer z KJ Facimiech od teraz w sportowy świat wejdzie z nowym wierzchowcem  znaną już nam Wróżką Pony Sport.

fot. Ola Zając Marek Layer i Wróżka Pony Sport

Dwa świetne  kucyki startujące w  konkursów międzynarodowych Rosanna i Kosma również od pewnego czasu zmieniły jeźdźców. Dominika Henzel sprzedała Rosannę Amelii Bomba a Agata Derda Kosme Noemi , która jak wiemy dosiada również fantastycznej Be My. Z nowinek w świecie dużych koni po kapitalnym sezonie Daria Pietrzak rozstaje się z Sonatą , która w wyższe parkury wprowadzać będzie niezwykle utalentowaną i utytułowaną z kucykowych występów Lenę Czeszejko-Sochacka. Helena Piontek również stawkę swoich koni powiększyła o bardzo dobrego konia , pięknego siwego Chebby a jej młodsza siostra Ula Piontek dosiadać będzie bardzo przyszłościowego kucyka Jolly’s Gella.

 Trzymamy kciuki za nowe pary i z niecierpliwością czekamy już na nowy sezon , który miejmy nadzieje będzie mniej skomplikowany niż ten , który mija.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here